Geçmişinin Tecrübesiyle Bugünün Teknolojisi

Yenimak Makina, yeni kurulan bir yapı olmasına rağmen, kurucuları olan Yasin ve Yalçın Karadere kardeşlerin uzun yılların sonucunda meyve veren deneyim ve bilgisinin önderliğinde hızla ilerlemektedir. Yenimak Makina, kendi modellerini bilgisayar ortamında tasarlayıp, en son teknoloji yazılımlardan yararlanarak yarattığı makinelerin sadece tasarlanmasıyla kalmayıp üretim ve tedarik zincirini organize eden, satış ve teknik servis hizmetleri de sağlayan bir firmadır.

Yaratıcı tasarımlarımızla AR-GE konusuna ne kadar büyük bir önem ve kalıcı bir destek verdiğimizi de göstermiş oluyoruz. Başlıca plastik termoform ambalaj ve kapak üretim makinelerimiz, ayrıca servislerimiz, yedek parça hizmetlerimiz ve üretimimizdeki özgün ihtiyaçlara göre esneyebilen tasarımlarımız gibi yenilikçi ürünlerimizle sektöre katkıda bulunacağımıza inancımız kuşkusuz.

Sunduğumuz üst düzey kalite ve hizmet anlayışı ile müşterilerimize sadece bir makine satmak amacı içerisinde olmayıp, hep birlikte yaşanacak ilerici bir iş ilkesi ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap da verme misyonu niyetindeyiz. İşbirlikçilerimizin bu sektörde sahip olduğu yetkinlikler sayesinde müşterilerimize istedikleri yüksek kalite çözümleri aynı zamanda rekabetçi fiyatlarla destekleyebilip bu pazardaki yerimizi almış bulunmaktayız.